Madelene Billman header
09:00 - 13/12/2013

Advent Calendar: Bracelet from Sahara Silver

julkalender 021 2

I dagens lucka ligger detta super fina 925 sterlingsilver armbandet från Sahara Silver, till ett värde av 600 SEK. Jag blev kär i det första gången jag såg det. Så simpelt men ändå så snyggt! För att tävla om detta vill jag att ni skriver för och efternamn + mailadress i kommentarsfältet. Lycka till!

Vinnaren av Sahara Silver armbandet blev My Thulin. Grattis! Jag kommer att kontakta dig via mail.

In today’s Advent Calendar is this super fine 925 sterling silver bracelet from the Sahara Silver, to a value of 600 SEK. I fell in love the first time I saw it. So simple yet so beautiful! To compete for this I want you to write for the first and last name + email address in the comment field. Good Luck!

The winner of the Sahara Silver bracelet became My Thulin. Congratulations! I will contact you by email.

Leave a comment

Erica- December 13, 2013 at 09:09
Jag vill väldigt gärna vinna! Erica Kvist e.kvist@hotmail.se
Alicia- December 13, 2013 at 09:12
Alicia Willbo aliciawillbo@hotmail.com :)
karin keisu- December 13, 2013 at 09:40
Jag vill gärna vara med!! Karin Keisu, keisukarin(@)gmail.com
Marion- December 13, 2013 at 09:46
Maria Amanatidou maya_maraki@hotmail.com
Frida Lundgren- December 13, 2013 at 09:48
Frida Lundgren lexbyfridalundgren@gmail.com
Eleonor- December 13, 2013 at 10:01
Eleonor Larsson Ella_larsson@hotmail.com
Carolin Sjöberg- December 13, 2013 at 10:12
Carolin Sjöberg carolin.sjoberg@gmail.com
Julia Cederquist- December 13, 2013 at 10:16
Hej jag är med i tävlingen! Ha det bra!
Teodora- December 13, 2013 at 10:44
jag är med i tävlingen!
Lina Bredberg- December 13, 2013 at 11:11
Håller tummarna för att jag blir vinnaren^^ kramar från Lina Bredberg, linabredberg@hotmail.com
Anna Eriksson- December 13, 2013 at 11:32
Åh herreguuud, jag älskar det!!!!!!!!!!!!!! <3
Linda- December 13, 2013 at 11:35
Linda Tiverman linda_kakan@hotmail.com
Maria- December 13, 2013 at 11:51
Maria Norén marianoren1@gmail.com
Emelie Bengtsson Axelsson- December 13, 2013 at 12:01
Emelie Bengtsson Axelsson mimmi_hund@live.se
Anna Josephson- December 13, 2013 at 12:33
Jättefint!! Anna Josephson@hotmail.com
Anna- December 13, 2013 at 12:39
Anna Severin anna-severin@hotmail.com
Viktoria Lindby- December 13, 2013 at 12:44
Viktoria Lindby viktoria.lindby@hotmail.com
nora- December 13, 2013 at 12:59
Nora Seppälä noraemilia.seppala@hotmail.com
Nellie- December 13, 2013 at 14:17
Nellie Öhman nellie95_ohman@hotmail.com
Hanna- December 13, 2013 at 14:24
Hanna Karlsson Hannalinneakarlsson@gmail.com
Alexandra Hindle- December 13, 2013 at 14:25
Alexandra Hindle- alexhindle@live.co.uk Crossing my fingersssss :) xx
Terese Eriksson Ljungblom- December 13, 2013 at 14:35
Terese Eriksson Ljungblom terese_ljungblom@hotmail.com
Malin- December 13, 2013 at 14:50
Jätte fint armband!! Pablo92a@gmail.com
Magda- December 13, 2013 at 15:00
Magda Kammenou magda_kamm@yahoo.gr
Victoria Holmqvist- December 13, 2013 at 15:08
Jag vill såklart vara med :-D
Monika Brogard- December 13, 2013 at 15:09
Hej! Jag är med och tävlar! Monika Brogard Kram!
Louise Runsten- December 13, 2013 at 15:56
Louise Runsten, louise.runsten@gmail.com Håller tummarna! :D
Jenny Stridsman- December 13, 2013 at 16:01
Jenny Stridsman jennystridsman@hotmail.com
Caroline Setterberg- December 13, 2013 at 16:19
Skulle vara fint på min smala handled:) så kul med en sån här kalender!! Hälsningar från Falköping:)
emma- December 13, 2013 at 16:53
Emma Bodin emma.bodin95@gmail.com
Jenny- December 13, 2013 at 17:05
jenny Lilja jenny.lilja@hotmail.com
Hege- December 13, 2013 at 17:39
Hege Thuen. hegethuen@hotmail.com Å denne er bare så fiiin!
Josefin Andersson- December 13, 2013 at 17:54
Josefin Andersson, josanna@tele2.se
Malin- December 13, 2013 at 18:03
Malin Fleming malinfleming@hotmail.com
Magdalena Freudenthaler- December 13, 2013 at 18:09
Magdalena Freudenthaler magdalena.sophie@gmx.at
Ntina- December 13, 2013 at 21:17
Ntina Venetaki ntina_vene@hotmail.com
Dami- December 13, 2013 at 21:18
Damianos Katis damien_nama@hotmail.com
Nico- December 13, 2013 at 21:18
Nikos Amanatidis nikos_aman@hotmail.com
My- December 13, 2013 at 21:26
My Thulin my.thulin@live.se
Helin Ali- December 13, 2013 at 22:18
Vad fint! Helin Ali helinal96@gmail.com
Elna C- December 13, 2013 at 23:32
Elna Crona elna_cronan@hotmail.com :)
catarina- December 14, 2013 at 12:04
Catarina Stjernberg ctrna@hotmail.com
Magdalena Lantz- December 14, 2013 at 13:52
Magdalena Lantz, magdalena.lantz@gmail.com
Isabela- December 14, 2013 at 20:05
Very nice and superfine. Isabela Atomei, bella4giuseppe@yahoo.com
Jenny- December 14, 2013 at 23:28
Jenny Tyni jennytyni@live.se
marie- December 15, 2013 at 00:24
marie benjaminsen marie_b90@hotmail.com
NEW POST: Icona Pop - We <3 you @tydollasign
VIEW POSTS - VIEW PROFILE